تلفن تماس : ۰۲۱۵۵۲۶۰۹۶۰ - ۰۹۱۲۲۲۸۱۱۳۲

تابلو کامپوزیت

خدمات تابلو کامپوزیت

تابلو کامپوزیت نوعی تابلو تبلیغاتی است که از ورق های کامپوزیت آلومینیوم به عنوان زیرساخت و حروف برجسته از جنس های مختلف مانند چلنیوم، استیل، پلکسی و رینو برای نمایش نام و برند کسب و کار بر روی آن استفاده می شود.

این نوع تابلو به دلیل زیبایی، ظرافت، استحکام و تنوع طرح و رنگ، به یکی از محبوب ترین گزینه ها برای تبلیغات محیطی تبدیل شده است.

در هنگام انتخاب تابلو کامپوزیت باید به نکاتی مانند نوع کسب و کار، محل نصب تابلو، بودجه و سلیقه خود توجه کنید. اگر برای سفارش تابلو کامپوزیت تبلیغاتی نیاز به راهنمایی یا مشاوره داشتید می توانید با مشاوران متخصص تابلو لایت تماس بگیرید.

تابلو کامپوزیت

نمونه کارهای تابلو کامپوزیت

تابلو کامپوزیت چاپ
تابلو کامپوزیت بیمارستان
تابلو کامپوزیت مکانیکی

مزایای خرید تابلوهای کامپوزیت

از جمله مهمترین مزایای تابلو کامپوزیت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. زیبایی و جذابیت

2. طول عمر بالا

3. وزن کم

4. مقاومت بالا

5. قابلیت نورپردازی

6. قابلیت تغییر طرح

7. مقرون به صرفه

8. نصب آسان

مزایای خرید تابلوهای کامپوزیت
انواع تابلو کامپوزیت

انواع تابلو کامپوزیت

1. تابلو کامپوزیت نمای ساختمان

این نوع تابلو از ورق های کامپوزیت با ضخامت بالاتر (معمولاً 4 یا 6 میلی متر) ساخته می شود و برای نمای ساختمان ها و سردر مغازه ها و فروشگاه ها به کار می رود.

2. تابلو کامپوزیت چلنیوم

در این نوع تابلو، از حروف برجسته چلنیوم بر روی زیرساخت کامپوزیت استفاده می شود. این نوع تابلو در رنگ ها و مدل های مختلفی تولید می شود و برای استفاده در مشاغل مختلف مانند طلا فروشی، لباس فروشی، رستوران، کافی شاپ و … مناسب است.

3. تابلو کامپوزیت استیل

در این نوع تابلو، از حروف برجسته استیل بر روی زیرساخت کامپوزیت استفاده می شود. تابلو کامپوزیت استیل ظاهری بسیار شیک و لوکس دارد و برای استفاده در مکان هایی مانند جواهرفروشی ها، صرافی ها و فروشگاه های لوازم لوکس مناسب است.

4. تابلو کامپوزیت پلکسی

تابلو کامپوزیت پلکسی در رنگ ها و مدل های مختلفی تولید می شود و از قیمت مناسب تری نسبت به تابلوهای چلنیوم و استیل دارد. این نوع تابلو برای استفاده در مشاغل مختلف مانند پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی و … مناسب است.

قیمت تابلو کامپوزیت

قیمت تابلو کامپوزیت به عوامل مختلفی بستگی دارد که:

  • ابعاد تابلو: هر چه ابعاد تابلو بزرگتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.
  • نوع ورق کامپوزیت: ورق های کامپوزیت در انواع مختلفی مانند آلوباند، پانل و نانو با ضخامت ها و کیفیت های مختلف تولید می شوند. قیمت هر کدام از این نوع ورق ها متفاوت است و به تبع آن قیمت تابلو کامپوزیت نیز متفاوت خواهد بود.
  • نوع حروف برجسته: حروف برجسته در تابلو کامپوزیت می توانند از جنس های مختلفی مانند چلنیوم، استیل، پلکسی و رینو باشند. قیمت هر کدام از این نوع حروف برجسته متفاوت است و به تبع آن قیمت تابلو کامپوزیت نیز متفاوت خواهد بود.
  • نورپردازی: اگر قصد داشته باشید در تابلو کامپوزیت خود از نورپردازی نیز استفاده کنید، هزینه ی آن به نوع نورپردازی و تعداد چراغ های استفاده شده بستگی دارد.

به طور کلی می توان گفت که قیمت هر متر مربع تابلو کامپوزیت ساده، بدون نورپردازی و با استفاده از ورق کامپوزیت ایرانی، از حدود 9 میلیون تومان تا 15 میلیون تومان در سال 1403 متغیر است. 

قیمت تابلو کامپوزیت
زنبیل خرید